Jelentkezés

Megalakulásunk rövid története

Hosszú évek óta több családdal jártuk a Sopron környéki erd?ket és Ausztria kiránduló helyeit. (Ez hét családot és kb. 25 f?t jelent.) Egy nagyon jó barátunk biztatására, 2010 ?szén szervezett formában kezdtünk el túrázni. Olyan érdekl?dés mutatkozott programjaink iránt, hogy fél év alatt nyolc túrán 106 f? vett részt! Ez újabb lépésre inspirált minket, és 2011 május 2-án megalapítottuk egyesületünket, mely 2011 szeptember 16-tól bejegyzett egyesületként m?ködik. Az els? évben 25 túránk volt, 4 kerékpár, 2 hegymászás, 1 kenu, és 18 gyalogos túra. A résztvev?k létszáma igazolja egyesületünk létjogosultságát, 2011 évégéig 165 személy érdekl?dését keltették fel rendezvényeink.

Egyesületünk feladatának tekinti: a természetjáró tevékenység feltételeinek szervezett keretek között való biztosítását, természetjáró programok szervezését, az ifjúsági és diák korosztályok számára a túrázás megismertetését és megszerettetését, ösztönözni szeretnénk a természetjárókat arra, hogy a természetjárás gyakorlása által rendszeres, sportjelleg? fizikai terheléssel eddzék testüket, és az egészséges életmódot követve éljenek.

Ha megtekintetted honlapunkat és felkelti érdekl?désedet, ha olyan személy vagy aki szereti a természetet, szeret sétálni, kerékpározni, evezni, hegyet mászni, és mindezt egy vidám csapattal szeretné megtenni, köztünk a helyed! Jelentkezz már a következ? túránkra!

pk_alairas

Üdvözlettel, Péntek Károly